Podróż poślubna

Sesja narzeczeńska – warto czy nie warto?

sesja narzeczeńska

Jeszcze do niedawna ten rodzaj sesji fotograficznej był w naszym kraju raczej na marginesie, bardzo niewiele osób decydowało się na niego. Dziś jednak coraz więcej par funduje sobie pełną uroku sesję narzeczeńską. Może ona rzecz jasna odbyć się zaraz po zaręczynach albo na kilka miesięcy przed ślubem, to już zależy od indywidualnych preferencji danej pary.

Po co w ogóle taka sesja? To naprawdę wspaniała pamiątka – a rezultaty jak najbardziej mogą pojawić się na ścianie w centralnym punkcie domu czy mieszkania lub trafić do postawionej na komodzie ramki.

Niektórzy fotografowie ślubni gwarantują parom decydującym ją się na zakup ślubnych sesji sesje narzeczeńskie w bardzo niskich cenach. Jest to zatem znakomity sposób na to, by móc spędzić miło czas, dać się fotografowi poznać jako zakochani – i po prostu mieć piękne fotografie!

Sesja pin-up, w lesie, w górach, pod wodą…

Możliwości jest wiele – pamiętajcie, że tak naprawdę to Wy macie decydujący wpływ na to, jak będzie wyglądać Wasza sesja narzeczeńska. Być może bowiem będzie to pełen romantyzmu plener górski, może wolicie coś znacznie bardziej dynamicznego, sesję na wesoło, w przebraniach z epoki czy cokolwiek innego. Wszystko zależy tu od waszej kreatywności, pomysłowości i preferencji.

Oczywiście od tego, ile gotowych zdjęć fotograf Wam przekaże, zależy cena takiej usługi. Pamiętajcie o tym, iż wcale nie musicie się decydować na najdroższą z opcji, wszak w istocie chodzi raczej po kilka gotowych pięknych ujęć, nie ogromną ilość podobnych fotografii.

A może sesja narzeczeńska w roli prezentu?

Jeśli Wasi bliscy nie wiedzą, co kupić Wam z okazji Bożego Narodzenia, urodzin czy imienin lub też pragną podarować Wam coś przy okazji zaręczyn, jak najbardziej możecie podpowiedzieć im, że sesja narzeczeńska bardzo by Was ucieszyła. Zapewniamy, że będzie to wspaniałe i bardzo inspirujące spotkanie z fotografem, a jego rezultaty bardzo przypadną Wam do gustu.

Na temat sesji narzeczeńskich oraz innych spraw około ślubnych przeczytać możecie na www.towesele.pl. Gwarantujemy, że znajdziecie tam cała moc inspiracji, pomysłów i porad specjalistów – dzięki temu Wasz ślub będzie idealny, a wesele niezapomniane!