Agroturystyka Nad jeziorem Nad morzem Turystyka w polsce W górach Wakacje w polsce

Jak wygląda UTZ od kuchni? Tajemnicę produkcji poznali najmłodsi

Firma UTZ Group Polska nie ma nic do ukrycia. Swoimi rozwiązaniami technologicznymi pochwaliła się właśnie uczniom jednego z wrocławskich przedszkoli. Maluchy miały okazję przyjrzeć się, jak w praktyce wygląda praca inżynierów w działach produkcyjnych.

UTZ przyjęło wrocławskich przedszkolaków

UTZ Group Polska gościło kilka tygodni temu wycieczką maluchów jednego z wrocławskich przedszkoli.

Dzieci miały okazję zapoznać się jak działają:

  • biuro projektowe z nowoczesnym warsztatem budowy form do formowania próżniowego,
  • maszyny do formowania wtryskowego, ploterami, zgrzewarkami ultradźwiękowymi,
  • maszyny do wyciskania napisów na gorąco.

Maluchy zostały oprowadzone po magazynach składowania gotowych produktów, gdzie specjaliści ds. logistyki UTZ Group Polska zaprezentowali na czym polega praca kierowcy wózka widłowego.tajemnice-produkcji-utz-poznali-najmlodsi-2

Podczas zwiedzania hal, przedszkolacy mogli też zajrzeć do kontenerów z kolorowymi granulkami, które wykorzystuje się do produkcji pojemników, skrzyń i akcesoriów. Największy zainteresowaniem wśród maluchów wzbudziły kontenery z kolorowymi granulkami z jakich wytwarzane są pojemniki. Dzieci mogły włożyć swoje małe rączki w kontenery ,w których trzymane ą granulki. Było to miejsce które cieszyło się największym powodzeniem!tajemnice-produkcji-utz-poznali-najmlodsi-3

O firmie UTZ Group Polska

UTZ Group Polska to jedno z największych przedsiębiorstw produkcyjnych w swojej kategorii. Spółka Georg Utz Sp.z o.o. została powołana w drugiej połowie lat 90. i do dziś pozostaje liderem w kategorii projektowania, wdrażania i dystrybucji pojemników, palet plastikowych, skrzyniopalet, a także wózków transportowych i części technicznych związanych z branżami:

  • budowlaną,
  • handlową,
  • przemysłową,
  • logistyczną,
  • gastronomiczną.

Firma wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu wszystkie produkty UTZ Group Polska zapewniają ponadprzeciętne właściwości użytkowe oraz wysoką odporność na regularną eksploatację.

Popularne