Agroturystyka Turystyka w polsce W górach Wakacje w polsce

Integracja w górach dla firm – 3 ciekawe miejsca na aktywny wyjazd firmowy

Wyjazdy integracyjne stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Firmy wybierają atrakcyjne miejsca, w których można aktywnie spędzić czas i wziąć udział w zawodach określonych jako „Team Building”. Wiele ciekawych miejsc przystosowanych do takich wyjazdów znajduje się w górach. Gdzie zatem warto wybrać się na aktywną integrację z zespołem?

Base Camp Istebna

Base Camp znajduje się w Istebnej i zajmuje się przygotowywaniem imprez integracyjnych. Firmy mogą liczyć na wiele atrakcji z zakresu „Team Building”, które obejmują szereg aktywności na świeżym powietrzu. Jak czytamy na bcamp.pl/dla-firm, mamy możliwość zaplanowania wyjazdu integracyjnego i dostosowania go do budżetu, a także pomysłów firmy. W ofercie Base Camp znaleźć można całoroczny park linowy, który ma wiele różnych tras do pokonania. Z tego względu mogą korzystać z niego osoby w różnym wieku i o różnej kondycji. Istnieje także skorzystanie z atrakcji parku nocą, kiedy trasy są oświetlone lampionami. Nad bezpieczeństwem pokonywania tras czuwają wykwalifikowani pracownicy, którzy w każdej chwili służą pomocą.

W Base Camp można wziąć udział także w paintballu. Grupę czekają różne scenariusze, strategie, labirynty. Taka zabawa to nie tylko spora dawka adrenaliny, ale także nauka gry zespołowej i integracja. Oprócz tego, firmy mogą wziąć udział w różnego rodzaju zawodach, które kryją się pod intrygującymi nazwami: Konkurencja Drwala, Przeprawa Dywanowa, Mega Twister, czy Potrójne Spodnie.

Hotel Wierchomla

W Hotelu Wierchomla w Wierchomli Małej organizowane są aktywne imprezy integracyjne, zarówno letnie, jak i zimowe. Grupy mogą zdecydować się na mnóstwo atrakcji, które będą dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Latem można skorzystać z quadów, parku linowego, raftingu, paintballu, strzelnicy. Można również wziąć udział w spływie doliną Popradu, misji off-road, trasach questingowych, czy crossie górskim. Zimą natomiast grupy mogą nauczyć się jazdy na nartach i wystartować w specjalnych zawodach. Wśród atrakcji wymienić można jeszcze kulig, jazdę na skuterze śnieżnym lub quadzie, a także rzeźbienie w lodzie. Wszystko to odbywa się oczywiście pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników imprezy.

Zielona Polana

Zielona Polana znajduje się w Łączkach w Bieszczadach. W ośrodku organizowane są imprezy aktywne dla firm i grup zorganizowanych. Można tam odpocząć, ale i wziąć udział w aktywnościach, które rozbudzą w pracownikach zmysł rywalizacji i zwiększą poziom adrenaliny. Zielona Polana organizuje imprezy integracyjne zarówno latem, jak i zimą. Uczestnicy imprez firmowych mogą wziąć udział w spływie kajakowym Sanem, lotach motolotnią, grach terenowych, paintballu, grach myśliwskich, wyprawach off-road i ekstremalnych zjazdach na linie. Oprócz tego, istnieje możliwość nauki jazdy konnej. Firmy mogą również zdecydować się na zorganizowanie imprez tematycznych dopasowanych do pomysłów grupy.

Jak widać, góry to jedno z najlepszych miejsc do zorganizowania wyjazdów firmowych. Można w nich odpocząć, ale także aktywnie spędzić czas i zintegrować się z grupą, biorąc udział w wielu aktywnych konkurencjach w pięknych okolicznościach przyrody.

Popularne