Turystyka w polsce Turystyka zagraniczna Wakacje w polsce Wakacje za granicą

Przewóz osób do Holandii, Belgii, Niemiec i Austrii

Wybierasz się do pracy lub na wakacje do Niemiec, Holandii, Belgii albo Austrii i szukasz transportu pod wskazany adres? A może chcesz tylko przewieźć paczkę czy list? Wybierz zaufaną firmę, która bezpiecznie i komfortowo dowiezie Cię lub Twój pakunek do celu.

Przewozy międzynarodowe – 7 dni w tygodniu

Polska firma Gron-Tour oferuje przewozy osób, korespondencji, towarów aż do 3,5 tony, a nawet aut na lawecie – codziennie, nawet w weekendy. Jedną z największych zalet przewoźnika jest fakt, że busy podjeżdżają po Ciebie pod wskazany adres i dowożą Cię tam, gdzie chcesz – nie musisz więc szukać już innego, lokalnego transportu, ani wydawać pieniędzy na taxi. Gron-Tour wyjeżdża do Niemiec, Holandii i Belgii aż z 11 województw: z lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego , mazowieckiego, łódzkiego, małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i opolskiego. Do Austrii natomiast pojedziemy z województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Wygodna podróż do Holandii, Belgii, Niemiec i Austrii

Jeśli zależy Ci na komforcie, bezpieczeństwie i szybkiej podróży – wybierz certyfikowaną firmę Gron-Tour. Ich flota samochodowa to nowe pojazdy sprawdzonych marek – 9-osobowe, wygodne busy z klimatyzacją, nawigacją, rozkładanymi fotelami i odtwarzaczami DVD. Co ważne – po każdej podróży samochody są poddawane kontroli serwisowej, więc nie musisz się martwić o ich stan techniczny. Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwa dwóch doświadczonych kierowców, którzy zmieniają się w miarę zmęczenia. Niewielka ilość przewożonych osób to minimalizacja przystanków podczas podróży.

Przejazd busem na Zachód – ile kosztuje?

Cena przewozu różni się w zależności od terminu przewozu, dnia tygodnia, ilości zarezerwowanych miejsc, punktu odbioru i dowozu oraz aktualnych promocji. Jeśli nie musisz odbywać podróży ściśle określonego dnia – możesz wybrać przewóz najkorzystniejszy cenowo. Chcecie wyjechać całą grupą? To świetnie – w takim przypadku możecie negocjować cenę.

Wybierz firmę przewozową, która zapewni Ci tani i bezpieczny transport. Zobacz ofertę Gron-Toura na: https://www.gron-tour.pl/

Popularne