Nad jeziorem Nad morzem Turystyka w polsce Turystyka zagraniczna Wakacje w polsce Wakacje za granicą

Yachtic.eu – czarterowanie jachtu łatwiejsze niż kiedykolwiek

czarterowanie jchtu

Myślałeś kiedyś o wynajęciu jachtu, ale przerażały Cię formalności z tym związane? Nie wiesz gdzie znaleźć dobry jacht w atrakcyjnej cenie? Teraz, dzięki nowemu portalowi Yachtic.eu czarterowanie jachtów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Jak to działa?

czarterowanie jchtuWejdź na stronę Yachtic.eu, wybierz interesujący Cię kraj, początkową datę czarteru, długość rejsu i rozpocznij wyszukiwanie wymarzonego jachtu. Możesz też skorzystać z dodatkowych opcji wyszukiwania i dokładnie określić ilość miejsc, ilość oddzielnie zamykanych kabin, przedział cenowy, długość łodzi, a także typ jachtu: żaglowy, motorowy, katamaran lub gulet.

Pomocne może być także określenie wieku jachtu i wybranie odpowiedniego wyposażenia: grot rolowany, listwowy, dziobowy ster strumieniowy, ploter map w kokpicie, elektryczne kabestany, klimatyzacja, ogrzewanie, toaleta elektryczna, silnik do pontonu, generator prądu, telewizor lub pralka na pokładzie.

Każdy czarterujący jacht przez Yachtic.eu otrzymuje ubezpieczenie załogi GRATIS, a za dodatkową opłatą można także ubezpieczyć kaucję i rezygnację z czarteru, co szczególnie przydatne jest podczas planowania rejsu z dziećmi, które w ostatniej chwili mogą zachorować. W takim przypadku możemy liczyć na 100% zwrot kwoty wydanej na czarter.

Wakacje na jachcie

Rejs jachtem może być niezapomnianą przygodą, jeśli spędzimy go w odpowiedniej załodze! Wolisz wypad w gronie rodziny, a może w grupie przyjaciół? Planujesz rejs o charakterze biznesowym, czy wycieczkę ze znajomymi, z których każdy woli spędzać czas w inny sposób? Wakacje na jachcie dają Ci możliwość połączenia pełnego relaksu z aktywną formą wypoczynku i zabawą do białego rana na imprezach w marinach! To od Ciebie zależy czy wybierzesz opalanie się na pokładzie jachtu lub na jednej z wielu pięknych plaż, czy postawisz na sporty wodne lub aktywne zwiedzanie lądu i poznawanie lokalnej kultury.

A co jeśli nie masz uprawnień do prowadzenia jachtu?

Nie ma żadnego problemu! W procesie rezerwacji zaznaczasz opcję, że chcesz wynająć jacht z profesjonalnym skiperem, czyli kapitanem łodzi i przewodnikiem po regionie w jednym. Skiper będzie odpowiedzialny za Waszą załogę, a jeśli podpowiecie mu co chcielibyście zobaczyć i jak spędzać czas – wyznaczy trasę idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

Wakacje pod żaglami to strzał w dziesiątkę, bo każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Po prostu wraz z załogą obierzcie kurs na konkretny kraj, rezerwujcie jacht i pakujcie walizki! Za czarter jachtu możesz zapłacić wybraną przez siebie walutą. Jeśli zarabiasz w złotówkach, to płacisz w złotówkach i nie martwisz się o wahania kursu euro.

Yachtic.eu to rewolucja w czarterowaniu jachtów. Rezerwacja nigdy nie była tak prosta i szybka – trwa mniej niż 3 minuty, czyli tyle, ile trwa zaparzenie porannej kawy do śniadania!

Popularne