Agroturystyka Nad jeziorem Nad morzem Turystyka w polsce W górach Wakacje w polsce

3 pomysły na sylwestrowy wyjazd

Chcesz zdecydować się na spędzeni sylwestra poza domem? W takim przypadku masz do dyspozycji wiele różnych miejsc, gdzie będzie można spędzić udany czas i przywitać Nowy Rok. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 3 pomysłami na sylwestrowy wyjazd!

  1. Wyjazd w góry
  2. To najbardziej popularny wybór – przede wszystkim wyjeżdżamy w polskie góry, dlatego też jeżeli zależy ci na spędzeniu czasu w malowniczym miejscu, a przy tym nie chcesz przepłacać, warto już teraz zapoznać się z ofertami hoteli i pensjonatów. Można zarówno zorganizować wyjazd samodzielnie, jak i również można wykupić gotowe pakiety, które oferowane są przez hotele i pensjonaty.

    Pakiety są najbardziej popularne, ponieważ to właśnie wtedy można wykupić za jednym zamachem noclegi wraz z wyżywieniem, a także można wziąć udział w zabawie sylwestrowej. Nie trzeba wobec tego zajmować się już planowaniem imprezy – wszystko będzie czekało gotowe!

  3. Wyjazd nad morze
  4. Chociaż wydawałoby się, że spędzenie zimy nad morzem nie jest zbyt dobrym pomysłem. Jednak zainteresowanie ofertami sylwestrowymi nad Bałtykiem mówi coś zupełnie innego – przykładowo Rosevia Resort z Jastrzębiej Góry oferuje specjalne pakiety przeznaczone dla osób chcących spędzić czas na wypoczynku nad morzem, które o tej porze roku także wygląda przepięknie!

  5. Miejskie sylwestry
  6. Atrakcyjnym pomysłem może być również spędzenie sylwestra podczas miejskiej zabawy – organizowane są one również przez wiele miast i małych miejscowości. Miejskie sylwestry są najlepszą propozycją dla tych osób, które lubią zabawę w większym gronie oraz w większym hałasie – to jednak często okazja na posłuchanie i zobaczenie na żywo największych gwiazd.

Rosevia Resort z Jastrzębiej Góry zaprasza gości do skorzystania ze swojego pakietu pobytowego przygotowanego na Sylwestra, który włącza komfortowe noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami, kolację sylwestrową w klimacie muzyki smooth jazz i fantastyczny pokaz fajerwerków. Pobyt w tym hotelu to także kapitalna propozycja dla rodziców z dziećmi, ponieważ dla najmłodszych przygotowano wyjątkową zabawę sylwestrową z animatorką.

Popularne