Nad jeziorem Nad morzem Turystyka w polsce Wakacje w polsce

Hotel Marina Club – najlepsze miejsce na biznes i odpoczynek

Osoby, które szukają niecodziennego wypoczynku, a nie chcą wyjeżdżać daleko, powinny udać się w miejsce, które wyróżnia się pięknymi krajobrazami, bliskością natury oraz ciszą, spokojem i dużą ilością wolnej przestrzeni. W Polsce jednym z takich miejsc jest Warmia, gdzie można rozkoszować się widokiem licznych jezior, lasów, wysp i krętych dróżek. Tam też można przyjemnie spędzić urlop, wakacje, weekend, a także udać się na spotkanie biznesowe.

dance on the beachIdealnym miejscem na luksusowy wypoczynek oraz na rozmowy biznesowe jest Hotel Marina Club, znajdujący się w gminie Gietrzwałd w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to hotel pięciogwiazdkowy, położony nad Jeziorem Wulpińskim, będącym czwartym co do wielkości jeziorem Warmii. Jezioro jest przedzielone na pół przez duży, kilkuhektarowy półwysep, na którym znajduje się hotel i który w całości do niego należy. Na półwyspie znajdują się wszystkie hotelowe atrakcje, takie jak: pole golfowe klasy mistrzowskiej, piaszczysta prywatna plaża, boisko do gry w siatkówkę plażową, kort do tenisa ziemnego oraz widokowa promenada z urządzeniami do ćwiczeń. Więcej na temat Hotelu Marina Club można dowiedzieć się ze strony internetowej hotelmarinaclub.pl, gdzie zamieszczono liczne zdjęcia hotelu i jego atrakcji.

Wewnątrz hotelu można zapomnieć o całym świecie i zająć się pielęgnacją swojego ciała oraz odnową duszy. Znajdują się tam m.in. baseny mineralne, basen rekreacyjno-pływacki z podwodnym hydromasażem, świat saun i łaźni oraz nowoczesne gabinety SPA. W hotelu można także skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie przez uznanych lekarzy. Oferta obejmuje m.in. zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, mezoterapię oraz zabiegi laserowe, jak np. liposukcja.

Hotel Marina Club to także znakomite miejsce na zorganizowanie konferencji biznesowej, szkolenia czy też imprezy firmowej. Dla gości hotelowych przygotowano indywidualnie zaprojektowane i doskonale wyposażone sale konferencyjne, które cechuje nienachalny luksus. Wyposażenie sal daje poczucie komfortu podczas konferencji, szkoleń i spotkań na najwyższym poziomie. Hotel oferuje 5 sal konferencyjnych z efektowną, otwartą klatką schodową i windą. W zależności od potrzeb można zdecydować się na ustawienie teatralne, przy wspólnym stole, w ławkach, w podkowę lub przy okrągłych stołach. Hotel oferuje ponadto luksusowe pokoje VIP dedykowane spotkaniom na najwyższym szczeblu. Oferta spotkań biznesowych i firmowych obejmuje, poza salami, noclegami i wyżywieniem również zaplecze wellness i SPA oraz sportowe i rozrywkowe.

Zaplecze rozrywkowe to m.in. klub hotelowy z dyskoteką, kręgielnią i dużym barem, tawerna nad jeziorem i miejsca na ogniska. Na sześciu hektarach prywatnego terenu każdy gość hotelowy znajdzie interesującą dla siebie atrakcję. Na półwyspie nie ma innych obiektów poza hotelem. Wygląd hotelu oraz panująca tam atmosfera współgrają z otaczającą naturalną przyrodą Warmii. Osoby, które wybiorą się na spacer poza półwyspem, znajdą w okolicy wiele zabytków i urokliwe wioski, położone w otoczeniu warmińskich pól i lasów.

Hotel Marina Club może okazać się prawdziwym azylem dla tych, którzy chcą oderwać się od codziennych obowiązków i zgiełku miasta. Pobyt w luksusowym miejscu może być wspaniałą przygodą, zarówno dla całych rodzin, szukających wypoczynku, jak i biznesmenów, uczestniczących w spotkaniach firmowych. Wszyscy zainteresowani rezerwacją miejsca w hotelu mogą skontaktować się z jego przedstawicielami za pośrednictwem formularza kontaktowego, zamieszczonego na stronie internetowej hotelmarinaclub.pl.

Popularne