Turystyka w polsce W górach Wakacje za granicą

Termy w Bukowinie Tatrzańskiej doskonałym miejscem na spędzenie wolnego weekendu

termy w bukowinie

Któż z nas nie marzy o tym, aby wypocząć?

termy-bukowina-widok-wewnatrzNie zawsze mamy czas na długie kilkudniowe wyjazdy, a każdy uwielbia okres wakacyjny, kiedy to może na kilka dni oderwać się od problemów dnia codziennego. Tego typu bolączki nękają każdego z nas. Ci bardziej praktyczni rozwiązują je w formie weekendowych wyjazdów.

Jednym z ciekawych miejsc, które warto z pewnością odwiedzić, i które idealnie nadają się na weekendowy wypad za miasto, są termy Bukowina. Ten największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych obecnie jest bardzo popularnym miejscem wśród turystów. Termy w Bukowinie cechują nie tylko wspaniałe właściwości wód leczniczych, ale także odpowiednia, świetnie zorganizowana infrastruktura basenowa. W tym miejscu możemy doskonale zrelaksować się, a także spędzić miło czas z rodziną, bądź znajomymi.

Ważne jest to, że w przypadku term Bukowina nie ma znaczenia pora roku. Zawsze praktycznie możemy skorzystać z otwartego basenu, nad którym zimą unosi się parująca mgiełka. Obecnie obiekty w Bukowinie zostały odpowiednio przygotowane na klientów w różnym wieku. Znajdują się tutaj atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale i dla najmłodszych.

Wewnątrz obiektu, a także i na zewnątrz znajduje się kilka basenów. Wśród nich znajdują się nie tylko pływackie obiekty, ale i także rekreacyjne. We wszystkich nich znajduje się woda termalna, a jej temperatura waha się od 30 do 38 stopni, co sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie.

  termy-bukowina-z-gory

 

 

 

 

 

 

 

 

 

termy-bukowina-widok-wewnatrz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

termy w bukowinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

termy

Popularne